LEGO® DUPLO® Town Icon

LEGO® DUPLO® Town

170.5K78 MB4.04
Güvenli Uygulama
Indir

LEGO® DUPLO® Town açıklaması

Miniğiniz eğlenceli, rengârenk LEGO® DUPLO® yapım parçalarıyla yaratıcı sanal oyun evleri inşa etsin ve gerçek hayattan tanıdığı karakterler, evcil hayvanlar, basit rutinler ve senaryolarla günlük hayattan oyunlar oynasın.

OYUNLA YAŞAM BECERİLERİ KAZANMA
Özellikle çocuğunuzun bu dönemde kazandığı beceriler için tasarlanan LEGO DUPLO, okul öncesi yaştaki çocuğunuzun ince motor becerilerini geliştirmesine, içinde yaşadıkları dünyayı anlamasına, sözcük dağarcığını genişletmesine, görüşlerini ve fikirlerini ifade etmesine yardımcı olabilir.

ÖZELLİKLER
HARİKA BİR İLK LEGO DUPLO DENEYİMİ: Basit, kolay anlaşılır simgeler ve baskılar ve eğlenceli bir buldozer fonksiyonu ile inşa etmenin ve üst üste dizmenin temellerini öğrenmek çok kolaydır.

YAPIN VE YIKIN: Tıpkı gerçek hayattaki gibi çocuklar istedikleri kadar ev inşa edip yıkabilir! Çocuğunuz, küçük eller için tasarlanmış büyük sanal yapım parçalarıyla neden-sonuç denemeleri yapabilir.

KEŞFETME: Meraklı dünya kâşifinizi eğlenceli sürprizler ve gizli sırlar bekliyor: Çocuğunuz güneşe dokunduğunda ne olur? Ya da bulutlara? Ya da bir DUPLO figürü tuvalete gittiğinde?

GERÇEK YAŞAM ORTAMLARI: Pizza yapmak ya da su birikintilerinde oynamak gibi gerçek yaşamdan ortamları ve tanıdık aktiviteleri temsil eden temalı yerler!

ROL OYUNLARI: Çocuğunuz sosyal becerileri geliştirmeye yardımcı olan ve empatiyi teşvik eden tanıdık karakterlerle ve evcil hayvanlarla tanışacak, etkileşime girecek ve oynayacak.

YAŞA UYGUN: Kolayca oynamayı sağlayan canlı animasyonlar, simgeler ve gezinme – okuma yazma becerisi gerektirmez ve otomatik kaydetme işlemi, hem kısa hem uzun oyun deneyimleri için mükemmeldir.

DUPLO İLE OYNAMAK NEDEN YARARLI?
LEGO DUPLO, 1,5 yaşından itibaren çocuğunuzun büyümesi ve gelişimi konusunda sizin Oyun Ortağınız olmayı amaçlıyor. Hem gerçek hayattaki hem de bunun gibi oyunlardaki tüm LEGO DUPLO ürünlerinin yaşam boyu sürecek bir öğrenme ve oyun sevgisinin temelini atacak değeri, güvenliği, çeşitliliği ve yaratıcı düşünme ortamını sağladığından emin olmak için çocuk gelişimi uzmanları, eğitimciler ve anne babalarla birlikte çalışıyoruz. Çocuğunuzun yolculuğunun bir parçası olmamıza izin verdiğiniz için teşekkürler!

Uygulama desteği için LEGO Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurun.
İletişim bilgileri için http://service.LEGO.com/contactus sayfasına bakın.

Bu uygulamayı yüklediğinizde, gizlilik politikamızı ve uygulamaların kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için http://aboutus.LEGO.com/legal-notice/Privacy-Policy ve http://aboutus.LEGO.com/legal-notice/terms-of-use-for-apps sayfalarına bakabilirsiniz.

LEGO, LEGO logosu ve DUPLO, LEGO Group’un ticari markalarıdır. ©2019 LEGO Group.

Daha fazla bilgi

Kullanıcı Değerlendirmeleri

Bu değerlendirmeler ve puanlar Aptoide uygulaması kullanıcılarına aittir. Kendi değerlendirmenizi bırakmak için lütfen Aptoide'i yükleyin.

4.04
0
5
15
4
5
3
3
2
1
1
3

İyi Uygulama Garantili

Bu uygulamalar virüs, malware ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

Kullanıcı İncelemeleri

LEGO® DUPLO® Town uygulamasına benzer uygulamalar

LEGO® DUPLO® Town - APK Bilgisi

APK sürümü
2.8.1
Android uyumluluğu
Android 4.1.x+ (Jelly Bean)
Geliştirici
The LEGO Group